KONST / Litografier / Färglitografier 7721204
nr 772 1204
Färglitografier
2 st. Michel Jankowitz, signerade -72 + -74, motivets mått: 41x27
Utrop:
300 kr
måndag 20 augusti 2012
kl 18:48:16